En Taze Makaleler
Ana Sayfa / Hayat / Kıraç Konserine Gitmek Ya Da Gitmemek !

Kıraç Konserine Gitmek Ya Da Gitmemek !

18 Mart Çanakkale’nin Zaferinde Kıraç konserini izlemek ve eğlenmek için Anadolu yakasında Beyruta gittik. 21.30 da başlayacak olan konser için kontrol ve giriş işlemlerinin yapılabilmesi için bir saat de biz erkenden gittik. Yani anlayacağınız biz saat 20.15 ‘te Beyrut Sahnede yerimizi aldık. Maalesef ki bizim gösterdiğimiz duyarlılığı Kıraç göstermedi ve sahneye 22.50 de yani on bire on kala çıktı. Bununla birlikte yaşanan gecikme ile ilgili ne bir özür ne de bir açıklama yaptı.

Kişisel olarak Kıraç’ın sesini beğenmeme rağmen yaptığı bu tavırdan dolayı bir daha ne konserine gitmeyi ne de albümlerini satın almayı düşünmüyorum. Seyirci olarak biz vaktinde orada olup zamanımızı ve paramızı harcarken, bir açıklama yapıp özür dileme nezaketini bile göstermeyen Kıraç’ı kınıyorum. Saatlerce sahneye çıkmasını bekledikten sonra özür dilememesi ve herhangi bir açıklama yapmaması nedeniyle de verdiği ilk arada konserden çıktık.

Sanatçı; yeteneği, tavrı, hareketleri ve karakteri ile bir bütündür. Sadece sesinin güzel olması ile kimse sanatçı olmaz. Sevgili dostlar seyircisine saygısı olmayan kimseye prim yaptırmayın ve onları sanatçı statüsüne koymayın. Kıraç yaptığı bu davranış ile benim gözümde sanatçılıktan şarkıcılığa düştü. Size de tavsiyem herkese hakettiği kadar değer verin…

Sevgili Okuyucu, bak bu makalede ilgini çekebilir.

Eyvah, Bilgisayarımda D Diski YOK !

Bundan 3 vakit önce niyet ettim yeni bir bilgisayar almaya. Piyasa araştırması yapıp alacağım bilgisayara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir