Perşembe , Mayıs 23 2019
En Taze Makaleler
Ana Sayfa / Laf Aramızda / indir.com’dan Sanal Gerçeklik Gözlüğü Süprizi

indir.com’dan Sanal Gerçeklik Gözlüğü Süprizi

handan-erdag-71-indircom-vr-gozluk

1001 çeşit uygulamayı indirebileceğiniz, sektör ile ilgili son dakika haberlerini öğrenebileceğiniz, indir.com bu senede geleneğini bozmadı ve tüm teknoloji blogu sahiplerine yeni yıl hediyesi gönderdi.

indir.com ailesinin 2016 yılı bloggerlara hediyesi üzerinde her bloggerın isminin yazıldığı Cardboard yani Sanal Gerçeklik Gözlüğü. 3.7″ ile 5.3″ boyutlarındaki ekrana sahip akıllı cep telefonları ile uyumlu olan ürün ile oyun oynamak sizi başka alemlere sürükleyebilir. Hatta kişisel görüşüm öyle ki VR gözlüğü evde ya da işte tek başınıza iken kullanmanızın daha güvenli ve dışarıdan sağlıklı görünmenizi sağlayacaktır.  Aksi halde gözlük ile gördüğünüz sanal dünyanın içerisinde kaybolup, dışarıdan komik görüntüler sergilemeniz mümkün olabilir. (Bunu bende bir arkadaşımın başına geldiği için biliyorum 😀 Yoksa bu olayın benimle bir ilgisi yoktur. )

kedicikler

indir.com ailesinin gönderdiği bu gözlük ile ister indir.com’dan istersenizde kendi uygulama marketinizden VR yada VR Games yazarak yeni uygulamalar indirebilir ve eğlencenizi çifte katlayabilirsiniz.

vr-gozluk

Bu nazik davranış için başta Hasan Yaşar ve benimle iletişime geçen Münevver Sezer olmak üzere tüm indir.com ailesine teşekkür ederim. Yeni yılın bu ilk çalışma gününde hediyeniz ile ne pazartesi sendromu ne de yorgunluk kaldı. Hayat indir.com ailesi ile çok daha güzel 🙂

minnion-sarilalim

 

Sevgili Okuyucu, bak bu makalede ilgini çekebilir.

7’den 70’e Her Türk Gencinin Bilmesi Gereken Kavramlar

Ey Türk Genci Dünya’da ve üç tarafı denizlerle, dört tarafı dahili ve harici hainlerle dolu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir